KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14677415
*
nr 1467 7415
Oljemålning
Anatoli Kaigorodoff. Signerad, daterad 43, landskap. Olja på duk, 39x45,5cm, yttermått inklusive ram: 50x57cm
Utrop:
6.000 kr
Såld:
6.800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2022
kl 19:11:56
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
16/5 13:03:18
1
5.000 kr
16/5 19:02:06
2
5.200 kr
16/5 19:04:10
3
6.600 kr
16/5 19:05:26
2
5.600 kr
16/5 19:05:26
3
5.800 kr (Budbetjänt)
16/5 19:05:44
2
6.000 kr
16/5 19:05:44
3
6.200 kr (Budbetjänt)
16/5 19:06:06
2
6.400 kr
16/5 19:06:06
3
6.600 kr (Budbetjänt)
16/5 19:06:56
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anatoli kaigorodoff landskap landskapsmotiv landskapsmåleri olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
6163 Ojemålningar
2 st, Jan Ölander, Monogramsignerade, yttermått in..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 20:12
-
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 20:55
-
5423 Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 19:16
-
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 18:55
-
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Aktuellt bud: 2.000 kr
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 18:56
-
6119 Oljemålning
Anders Lindholm (f. 1962). Komposition. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 18:37
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1467 7415
Oljemålning
Anatoli Kaigorodoff. Signerad, daterad 43, landskap. Olja på duk, 39x45,5cm, yttermått inklusive ram: 50x57cm
Utrop: | 6.000 kr |
---|---|
Såld: | 6.800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2022 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
16/5 13:03:18 | 1 | 5.000 kr |
16/5 19:02:06 | 2 | 5.200 kr |
16/5 19:04:10 | 3 | 6.600 kr |
16/5 19:05:26 | 2 | 5.600 kr |
16/5 19:05:26 | 3 | 5.800 kr (Budbetjänt) |
16/5 19:05:44 | 2 | 6.000 kr |
16/5 19:05:44 | 3 | 6.200 kr (Budbetjänt) |
16/5 19:06:06 | 2 | 6.400 kr |
16/5 19:06:06 | 3 | 6.600 kr (Budbetjänt) |
16/5 19:06:56 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anatoli kaigorodoff landskap landskapsmotiv landskapsmåleri olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
6163 Ojemålningar
2 st, Jan Ölander, Monogramsignerade, yttermått in..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 20:12 -
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 20:55 -
5423 Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 19:16
-
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 18:55 -
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Aktuellt bud: 2.000 kr
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 18:56 -
6119 Oljemålning
Anders Lindholm (f. 1962). Komposition. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 18:37